Miércoles 17 de enero 2018   |   Contáctenos
Sábado 13 de enero 2018

Ah Kalbim 14 Ocak 2018 Son Bölüm

Sábado 13 de enero 2018

Tanu Abhi’nin çaresiz şekilde dışarda oturduğunu arabasında görüp yanına gelir. Abhi yalnız kalmak istediğini söyleyerek Tanu’yu kovar. Ancak Tanu kötü günlerin geride kaldığını söyleyerek ailesi için endişelenmemesini ister.
Ah Kalbim 87.Bölüm izle 14 Ocak 2018 Pazar Tek Parça, Ah Kalbim son bölüm full hd izle, Ah Kalbim 87.bölüm indirmeden izle, Ah Kalbim yeni bölümü canlı izle, Ah Kalbim dizisi 87.bölümü 14 ocak 2018 akşamı kanal 7 ekranlarından sonra burada tek parça olarak burada.

Bu arada Abhi hayranları yavaş yavaş birikmeye başlamışlardır. Abhi onların görüntü almalarına kızar ve saldırır. Tanu Abhi’ye engel olur. Pragya ise Abhi’nin gitarını tutmuş onu hatırlayarak ağlamaktadır.
Ah Kalbim Son Bölüm izle

Dadi de uyuyamamış ve Abhi’nin odasına giderek onun eşyalarını karıştırmaktadır. Pragya da oraya gelir, Dadi kızgınlığımı görüyorsun ancak çaresizliğimi göremiyorsun bunu ancak anne olduğun zaman anlayabilirsin diye konuşur. Abhi’yi atmakta haklı olduğunu savunur.

Tanu fırsattan istifade Abhi’yi kendi evine getirir. Evin küçük olduğunu ve birlikte evlerini büyüteceklerini söyler. Abhi’ye mutlu olup olmadığını soruyor. Abhi çenesini kapamasını, kendisiyle konuşmayacağını söyler. Tanu Dadi seni evden attı, onu unutmalısın deyince Abhi onu ağzına almamasını ister. Şimdi uyumak istediğini belirtir. Bu arada Aliya Raj’ı hapishanede ziyarete gider. Onun düşmanının Abhi olduğunu söyler. Ä°ntikam için birlikte hareket etmek için görüşünü ister. Raj ona birlikte intikam alma sözü verir. Alya da ifadesini değiştirerek Raj’ın çıkmasını sağlar.

Participa:
Valorar
Cargando...
COMENTARIOS
0 comentarios
RADIO G
Programa: Más allá de la noticia
Luis Meléndez
Lunes a Viernes 9am - 10am
Ver más
+
MÚSICA
Género musical
Lady Gaga
Taylor Swift
Selena Gómez
Justin Bieber
Miley Cyrus
Daddy Yankee
Linkin Park
2013 Grupo Generaccion . Todos los derechos reservados    |  
Desarrollo Web: filesluis_63@hotmail.com    |