Miércoles 17 de enero 2018   |   Contáctenos
Sábado 13 de enero 2018

Cennetin Gözya?lar? 14 Ocak 2018 Son Bölüm izle

Sábado 13 de enero 2018

Kaya’nın ortaya çıkışı bütün dengeleri alt üst edecektir. Ä°lk önce Cennet’in karşısına çıkan Kaya, kızının güvenini, kalbini kazanmak ister ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Hayatının en büyük sırlarından biriyle yüzleşen Cennet etrafında güvenebileceği, acısını paylaşacağı birini ister. Bunun için de Selim’in kapısını çalar ve en büyük darbeyi o taraftan yer. Melisa ile Selim’in birlikte olduklarını öğrenir.

Cennetin Gözyaşları 15.Bölüm izle 14 Ocak 2018 Pazar Tek Parça, Cennetin gözyaşları son bölüm full hd izle, cennetin gözyaşları 15.bölüm indirmeden izle, cennetin gözyaşları yeni bölümü canlı izle, cennetin gözyaşları dizisi 15.bölümü 14 ocak 2018 akşamı atv ekranlarından sonra tek parça olarak burada.

Selim, Melisa ile birlikte olduğunu sandığı için Cennet’in en zor zamanlarında yanında olamıyordur. Ä°çinde sıkışıp kaldığı bu durum, ailesi ile olan kopuş Selim’i çaresiz bırakmıştır. Ne var ki yaşadıkları yaşayacaklarının yanında hiçbir şeydir…

Herkes kendi dertleriyle boğuşurken en ağır darbe ise Arzu’ya vurulmuştur. Kaya izini bulmuştur. Adını, hayatını değiştiren Arzu, şimdi geçmişiyle yüzleşmeye başlıyordur. Korkuları, travmaları Arzu’nun sonunda çok sert bir karar vermesine sebep olur.
Cennetin Gözyaşları Son Bölüm izle

Kaya’dan kurtulmaktan başka çaresi yoktur. Her şeyini kaybetmeyi göze alan Arzu, Kaya yaşadığı sürece huzur bulamayacağını biliyordur. Sahip olduğu her şeyi kaybedecek olduğunu bile bile bunu yapacaktır. Kaya’yı ortadan kaldırmaktan başka çaresi yoktur! Ama Kaya’nın Arzu için çok daha büyük planları vardır.

Participa:
Valorar
Cargando...
COMENTARIOS
0 comentarios
RADIO G
Programa: Más allá de la noticia
Luis Meléndez
Lunes a Viernes 9am - 10am
Ver más
+
MÚSICA
Género musical
Lady Gaga
Taylor Swift
Selena Gómez
Justin Bieber
Miley Cyrus
Daddy Yankee
Linkin Park
2013 Grupo Generaccion . Todos los derechos reservados    |  
Desarrollo Web: filesluis_63@hotmail.com    |