Miércoles 17 de enero 2018   |   Contáctenos
Sábado 13 de enero 2018

Aslan Ailem 14 Ocak 2018 Son Bölüm

Sábado 13 de enero 2018

Aslan ailesinin yıllardır sakladığı evlatlık sırrı ile oluşan yanlış anlaşılmalar, mafyanın eline farklı sebeplerle düşen Mutlu, Umut ve Pelin üçgeninde yaşananlar, Burcu’nun Hatice’nin elinden çektikleri ve Aslan Çiftliğinde macera dolu kaçma-kovalamanın olduğu bir bölüm izleyenleri bekliyor.

Aslan Ailem 13.Bölüm izle 14 Ocak 2018 Pazar Tek Parça, Aslan Ailem son bölüm full hd izle, Aslan Ailem 13.bölüm indirmeden izle, Aslan Ailem yeni bölümü canlı izle, Aslan Ailem dizisi 13.bölümü 14 ocak 2018 akşamı star tv ekranlarından sonra tek parça olarak burada.

Aslan Ailesi’ne evlatlık verildiğini sanan Gayret, sonunda Burcu’ya kardeş olduklarını açıklamıştır. Hatice ve Vedat bir yandan Gayret’i öz oğulları olduğuna ikna etmeye çalışırlarken, bir yandan da oğullarından birinin evlatlık olduğu gerçeğini örtbas etmeye çabalarlar.

Murat ve Burcu birbirlerine olan duygularını Hatice’den gizlemek için bir oyun oynamışlardır. Kendine oynanan oyunu anlayan Hatice de boş durmayıp, yaptığı planla Burcu’dan bunun acısını çıkartacaktır.
Aslan Ailem Son Bölüm izle

Umut ve Pelin peşinde oldukları haber yüzünden başlarını belaya sokarken, bir başka bela da Mutlu’yu bulur. Birdenbire mafya bir ailenin kızıyla evlenmek zorunda kalan Mutlu’yu kurtarmak için tüm aile seferber olurken, olaylar daha da karışık hale gelir.

Participa:
Valorar
Cargando...
COMENTARIOS
0 comentarios
RADIO G
Programa: Más allá de la noticia
Luis Meléndez
Lunes a Viernes 9am - 10am
Ver más
+
MÚSICA
Género musical
Lady Gaga
Taylor Swift
Selena Gómez
Justin Bieber
Miley Cyrus
Daddy Yankee
Linkin Park
2013 Grupo Generaccion . Todos los derechos reservados    |  
Desarrollo Web: filesluis_63@hotmail.com    |