Miércoles 17 de enero 2018   |   Contáctenos
Sábado 13 de enero 2018

Kördü?üm 161.Bölüm 14 Ocak 2018

Sábado 13 de enero 2018

Kördüğüm dizisinde Raghu düğün alayı ile birlikte kapıya gelmiştir. Kalabalık bir heyetle gelen Raghu yu Bundela ailesi karşılar. Hiç kimse ne olduğunu anlayamamıştır. İşça da aşağıya indiğinde daha önce bir kaç gördüğü kişinin şimdi damat adayı olarak karşısına çıkmasına oldukça şaşırmıştır. İşça buraya kimin için geldiğini sorar. Raghu Tapasya için geldiğini söyler.
Kördüğüm 161.Bölüm izle 14 Ocak 2018 Pazar Tek Parça, Kördüğüm son bölüm full hd izle, Kördüğüm 161.bölüm indirmeden izle, Kördüğüm yeni bölümü canlı izle, Kördüğüm dizisi 161.bölümü 14 ocak 2018 günü kanal 7 ekranlarından sonra burada tek parça olarak burada.

Tapasya ve diğerleri içeri girerler. Tapasya ortalarda yoktur. Mai Raghu dan Tapasya yı nerden tanıdığını sorar. Raghu Tapasya ile yaşadığı anlarını hatırlar ve Tapasya zor zamanda iken ona yardım ettim. Ona sahip çıktım der. Bu sırada Tapasya Raghu yu telefonla arar. Tapasya burdan gitmesini yoksa hayatına kıyacağını söyler. Ayrıca bebeğin de hayatını riske atacağını söyler.
Kördüğüm Son Bölüm izle

Tapasya bunları söylerken İşça arkasındadır. Tapasya İşça yı görünce şok olur. Yani İşça Tapasya nın Raghu dan hamile olduğunu anlamıştır.

Participa:
Valorar
Cargando...
COMENTARIOS
0 comentarios
RADIO G
Programa: Más allá de la noticia
Luis Meléndez
Lunes a Viernes 9am - 10am
Ver más
+
MÚSICA
Género musical
Lady Gaga
Taylor Swift
Selena Gómez
Justin Bieber
Miley Cyrus
Daddy Yankee
Linkin Park
2013 Grupo Generaccion . Todos los derechos reservados    |  
Desarrollo Web: filesluis_63@hotmail.com    |